• The order processing portion of our website will undergo scheduled maintenance on Wednesday, November 25 until Tuesday, December 1.
    Attempted orders during this time will NOT be processed or held in queue.
    If you have any questions, please contact us at +1-800-243-3374 or +44(0)870 7577007.
    Thank you for your understanding and patience.

Ceské

Vítejte!

Jako organizace prožívající globální expanzi má společnost Fenner Drives tu čest uvítat vás v české sekci svých webových stránek. V současnosti zde naleznete pouze omezené množství informací, avšak můžete nás kontaktovat přímo. Fenner Drives má k dispozici česky hovořící zaměstnance, kteří rádi pomohou splnit vaše přání.

Fenner Drives vyvinula jedinečné portfolio produktů určených k přenosu výkonu, převodu pohybu a pro dopravní aplikace.

Jsme společnost, která je celosvětově uznávaná pro své znalosti a prosazování inovací v oblasti výrobních technologií. U našich produktů se neustále snažíme zajistit spolehlivost, jakost a vysokou hodnotu. Jako součást našeho trvalého závazku spočívajícího v poskytování nejvyšší úrovně technické podpory a služeb udržujeme rozsáhlá technická, vývojová a testovací zařízení.

Náš sortiment výrobků zahrnuje:

Vysoce výkonné kompozitní (High Performance Composite – HPC) klínové řemeny , a , které je možno rychle namontovat – Jsou snadno dostupné ze skladu a patří do skupiny trvale aktualizovaných pryžových klínových řemenů. Řemeny jsou vyráběny z polyuretanových elastomerů vynikajících provozních parametrů a jsou zesíleny několika vrstvami polyesterového kordového vlákna. Klínové řemeny Fenner Drive HPC představují alternativu ke klasickým klínovým řemenům a řemenům s metrickými průřezy série SP.

 Upínací pouzdra a – klíč k lepšímu návrhu strojů vlastně není žádným klíčem! Pouzdra B-LOC a Transtorque, která nevyžadují uchycení perem na hřídel  a speciální samosvorné prvky nabízejí snadné a definitivní řešení pro snadnou montáž a polohové nastavení všech druhů komponent – od ozubených kol  po vačky, přes náboje oběžných kol, brusné kotouče, kladky pro ozubené řemeny až po válečky dopravníků.

Polyuretanové kordové řemeny a O-kroužky – nejobsáhlejší řada polyuretanových řemenů a O-kroužků mezi které patří také Eagle Orange 85. K dispozici ze skladu  jsou všechny standardní řemeny s klínovými, kruhovými a plochými profily a vy si je u nás můžete kdykoli objednat. Naše řemeny si snadno můžete v provozu sestavit do nekonečného provedení  pomocí svařovacích souprav Fenner Drives. Mezi naše speciality patří také zákaznicky specifické profily, různé tvrdosti  a nabídka transportních povrchů.

Napínáky řemenů a řetězů – zlepšují účinnost pohonu a prodlužují životnost komponent díky správnému napnutí.  K dispozici je široká paleta provedení a velikostí, které jsou vhodné pro nejrůznější aplikace související s přenosem výkonu/pohybu, včetně řad RT3000 a RT4000 pro pohon jedním či několika klínovými řemeny a také další vysokorychlostní aplikace a náročné provozní prostředí. 

Kompozitní napínací řemenice a řetězová  kola – naše napínací kladky a řetězová kola jsou charakteristická svou vysokou pevností. Vyrobena z vysoce výkonného nylonu zesíleného skleněnými vlákny, který poskytuje  těmto výrobkům mimořádnou trvanlivost, nízkou hmotnost a dobrou odolnost proti korozi. Představují cenově příznivou alternativu ke klasickým kovovým produktům tohoto typu. Jsou dodávány v širokém skladovém sortimentu nejrůznějších velikostí pro řemeny klínového, kruhového a plochého průřezu a pro standardní průmyslové řetězy. V kombinaci s napínáky T-Max představují ze skladu dodávané řešení napínání pohonů.

Řetězová a řemenová vedení UHMW – řešte problémy související s třením a prodlužte životnost řemenů či řetězů pomocí našich vedení Trackstar UHMW. K dispozici je široká paleta standardních profilů pro všechny standardní průmyslové řemeny klínového, kruhového a plochého průřezu, ale také pro řetězy s dvojitou roztečí. Vyráběny v přesných tolerancích, vždy k dispozici a připravené na skladě pro odeslání. Potřebujete jeden jediný kus či stovku? Zavolejte nám. Máme je!

Fenner Drives, Inc je dceřinou společností  v plném vlastnictví firmy Fenner PLC. Se svými více než 3 700 zaměstnanci po celém světě patří Fenner PLC ke světovým lídrům v technologii vlákny vyztužených polymerů.

Literatura o produktu

All Products Flyer

Všechny produkty Flyer

     
       
       

 

Back To Top