Polski

Witamy!

Jako organizacja o globalnym zasięgu działania, firma Fenner Drives ma przyjemność powitać Państwa w polskiej sekcji swojej strony internetowej. Obecnie w języku polskim jest dostępna ograniczona ilość informacji, ale zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Firma Fenner Drives zatrudnia pracowników mówiących po polsku, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkiej pomocy.

Firma Fenner Drives opracowała wyjątkową ofertę innowacyjnych elementów do przenoszenia mocy, napędu i transportowych.

Nasza specjalistyczna wiedza i innowacyjność w dziedzinie technologii wytwarzania cieszą się uznaniem na całym świecie, a nasze produkty zawsze cechują się niezawodnością, wysoką jakością i dużą wytrzymałością. Ponieważ zależy nam na tym, aby gwarantować niezrównanej jakości usługi i pomoc techniczną, dysponujemy działającymi na szeroką skalę zakładami technologicznymi, rozwojowymi i testowymi.

Szeroki asortyment naszych produktów obejmuje:

Segmentowe pasy klinowe  , i ― łatwe w instalacji i przechowywaniu, trwały i bezpośredni zamiennik dla klasycznych gumowych pasów klinowych. Wykonane z wysokiej jakości elastomerów poliuretanowych, wzmocnione wieloma warstwami włókien poliestrowych, segmentowe pasy klinowe marki Fenner Drives to doskonałe rozwiązanie eliminujące wiele problemów typowych dla klasycznych pasów klinowych  i pasow wąskoprofilowych typu SP.

Tuleje zaciskowe i Pierścienie mocujące — kklucz do lepszej konstrukcji maszyn! Od przekładni po krzywki, od piast śrub napędowych po tarcze ścierne, od kół pasowych rozrządu po rolki przenośnikowe — gama pierścieni mocujących  B-LOC i tulei zaciskowych Trantorque stanowi idealne rozwiązanie, zapewniając możliwość bezproblemowego montażu i ustalania położenia wszelkiego rodzaju części. NOWOŚĆ — nowa, przełomowa seria bezklinowych urządzeń blokujących B-LOC® -  pierścienie zaciskowe B-LOC Compression Hubs. Pierścienie zaciskowe B-LOC Compression Hubs zapewniają najskuteczniejszy sposób montowania cienkich części, takich jak koła zębate łańcuchowe, dzięki wyeliminowaniu konieczności  zastosowania  piasty. 

Pasy poliuretanowe i o-ringi ― szeroka  gama pasów poliuretanowych i pasów zgrzanych typu O-ring, obejmująca także typ Eagle Orange 85. Wszystkie profile standardowe ― okrągłe, płaskie, klinowe ― są gotowe do wysyłki w każdej chwili i w każdej ilości. Dzięki zestawom do zgrzewania marki Fenner Drives nasze pasy można z łatwością łączyć także podczas pracy bezpośrednio na linii produkcyjnej. Wykonujemy również profile o specjalnych kształtach, różnych powierzchniach i różnych twardościach.

Napinacze pasów i łańcuchów ― zwiększenie wydajności urządzenia  i wydłużenie czasu eksploatacji elementów dzięki prawidłowemu napięciu pasów i łańcuchów. Różnorodność konstrukcji i duży zakres wymiarów dają możliwość szerokiego zastosowania w różnych układach napędowo-transmisyjnych; wersje RT3000 i RT 4000 mogą być stosowane do pasów klinowych pojedynczych i wielokrotnych oraz innych napędów pracujących z dużą prędkością i pod dużymi obciążeniami.

Kompozytowe koła pasowe  i zębatki ― wykonane z wysokiej jakości nylonu, wzmocnionego włóknem szklanym,  gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na korozję . To bardzo atrakcyjny cenowo zamiennik konwencjonalnych kół metalowych. Dostępne są w szerokim zakresie wymiarów dla typowych profili pasów klinowych, okrągłych i płaskich, a także dla standardowych wymiarów łańcuchów.  Aby uniknąć problemów z naprężeniami układu napędowego, najlepiej stosować je razem z napinaczami T-Max. Kompletne zestawy są stale dostępne w naszej ofercie.

Prowadnice pasów i łańcuchów -  wykonane z  wysokiej jakości poliamidu UHMW o niskim współczynniku tarcia, zwiększają czas eksploatacji pasów oraz łańcuchów. Dostępne w standardowych rozmiarach pod pasy klinowe, okrągłe i płaskie, a także pojedyncze i podwójne łańcuchy. Prowadnice cechują się dużą dokładnością wymiarową i są dostępne z półki magazynowej do wysyłki w ten sam dzień w najbardziej popularnych rozmiarach.

Fenner Drives, Inc. to dywizja  spółki Fenner PLC.  Fenner PLC zatrudnia ponad 3700 osób na całym świecie i jest światowym liderem technologii wzmacnianych polimerów.

Video Galeria

 

Aby uzyskać szczegółowe informacje o produktach w języku polskim, kliknij na katalogi poniżej.

 

EHS_Eagle_EC
Certyfikat zgodności dla przemysłu spożywczego

EHS Eagle EC

WSZYSTKIE PRODUKTY

 

Back To Top