• The order processing portion of our website will undergo scheduled maintenance on Wednesday, November 25 until Tuesday, December 1.
    Attempted orders during this time will NOT be processed or held in queue.
    If you have any questions, please contact us at +1-800-243-3374 or +44(0)870 7577007.
    Thank you for your understanding and patience.

Polski

Witamy!

Jako organizacja o globalnym zasięgu działania, firma Fenner Drives ma przyjemność powitać Państwa w polskiej sekcji swojej strony internetowej. Obecnie w języku polskim jest dostępna ograniczona ilość informacji, ale zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Firma Fenner Drives zatrudnia pracowników mówiących po polsku, którzy z przyjemnością udzielą Państwu wszelkiej pomocy.

Firma Fenner Drives opracowała wyjątkową ofertę innowacyjnych elementów do przenoszenia mocy, napędu i transportowych.

Nasza specjalistyczna wiedza i innowacyjność w dziedzinie technologii wytwarzania cieszą się uznaniem na całym świecie, a nasze produkty zawsze cechują się niezawodnością, wysoką jakością i dużą wytrzymałością. Ponieważ zależy nam na tym, aby gwarantować niezrównanej jakości usługi i pomoc techniczną, dysponujemy działającymi na szeroką skalę zakładami technologicznymi, rozwojowymi i testowymi.

Szeroki asortyment naszych produktów obejmuje:

Segmentowe pasy klinowe  , i ― łatwe w instalacji i przechowywaniu, trwały i bezpośredni zamiennik dla klasycznych gumowych pasów klinowych. Wykonane z wysokiej jakości elastomerów poliuretanowych, wzmocnione wieloma warstwami włókien poliestrowych, segmentowe pasy klinowe marki Fenner Drives to doskonałe rozwiązanie eliminujące wiele problemów typowych dla klasycznych pasów klinowych  i pasow wąskoprofilowych typu SP.

Tuleje zaciskowe i Pierścienie mocujące — kklucz do lepszej konstrukcji maszyn! Od przekładni po krzywki, od piast śrub napędowych po tarcze ścierne, od kół pasowych rozrządu po rolki przenośnikowe — gama pierścieni mocujących  B-LOC i tulei zaciskowych Trantorque stanowi idealne rozwiązanie, zapewniając możliwość bezproblemowego montażu i ustalania położenia wszelkiego rodzaju części. NOWOŚĆ — nowa, przełomowa seria bezklinowych urządzeń blokujących B-LOC® -  pierścienie zaciskowe B-LOC Compression Hubs. Pierścienie zaciskowe B-LOC Compression Hubs zapewniają najskuteczniejszy sposób montowania cienkich części, takich jak koła zębate łańcuchowe, dzięki wyeliminowaniu konieczności  zastosowania  piasty. 

Pasy poliuretanowe i o-ringi ― szeroka  gama pasów poliuretanowych i pasów zgrzanych typu O-ring, obejmująca także typ Eagle Orange 85. Wszystkie profile standardowe ― okrągłe, płaskie, klinowe ― są gotowe do wysyłki w każdej chwili i w każdej ilości. Dzięki zestawom do zgrzewania marki Fenner Drives nasze pasy można z łatwością łączyć także podczas pracy bezpośrednio na linii produkcyjnej. Wykonujemy również profile o specjalnych kształtach, różnych powierzchniach i różnych twardościach.

Napinacze pasów i łańcuchów ― zwiększenie wydajności urządzenia  i wydłużenie czasu eksploatacji elementów dzięki prawidłowemu napięciu pasów i łańcuchów. Różnorodność konstrukcji i duży zakres wymiarów dają możliwość szerokiego zastosowania w różnych układach napędowo-transmisyjnych; wersje RT3000 i RT 4000 mogą być stosowane do pasów klinowych pojedynczych i wielokrotnych oraz innych napędów pracujących z dużą prędkością i pod dużymi obciążeniami.

Kompozytowe koła pasowe  i zębatki ― wykonane z wysokiej jakości nylonu, wzmocnionego włóknem szklanym,  gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na korozję . To bardzo atrakcyjny cenowo zamiennik konwencjonalnych kół metalowych. Dostępne są w szerokim zakresie wymiarów dla typowych profili pasów klinowych, okrągłych i płaskich, a także dla standardowych wymiarów łańcuchów.  Aby uniknąć problemów z naprężeniami układu napędowego, najlepiej stosować je razem z napinaczami T-Max. Kompletne zestawy są stale dostępne w naszej ofercie.

Prowadnice pasów i łańcuchów -  wykonane z  wysokiej jakości poliamidu UHMW o niskim współczynniku tarcia, zwiększają czas eksploatacji pasów oraz łańcuchów. Dostępne w standardowych rozmiarach pod pasy klinowe, okrągłe i płaskie, a także pojedyncze i podwójne łańcuchy. Prowadnice cechują się dużą dokładnością wymiarową i są dostępne z półki magazynowej do wysyłki w ten sam dzień w najbardziej popularnych rozmiarach.

Fenner Drives, Inc. to dywizja  spółki Fenner PLC.  Fenner PLC zatrudnia ponad 3700 osób na całym świecie i jest światowym liderem technologii wzmacnianych polimerów.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o produktach w języku polskim, kliknij na katalogi poniżej.

Back To Top