Ceské

Vítejte!

Jako organizace prožívající globální expanzi má společnost Fenner Drives tu čest uvítat vás v české sekci svých webových stránek. V současnosti zde naleznete pouze omezené množství informací, avšak můžete nás kontaktovat přímo. Fenner Drives má k dispozici česky hovořící zaměstnance, kteří rádi pomohou splnit vaše přání.

Fenner Drives vyvinula jedinečné portfolio produktů určených k přenosu výkonu, převodu pohybu a pro dopravní aplikace.

Jsme společnost, která je celosvětově uznávaná pro své znalosti a prosazování inovací v oblasti výrobních technologií. U našich produktů se neustále snažíme zajistit spolehlivost, jakost a vysokou hodnotu. Jako součást našeho trvalého závazku spočívajícího v poskytování nejvyšší úrovně technické podpory a služeb udržujeme rozsáhlá technická, vývojová a testovací zařízení.

Náš sortiment výrobků zahrnuje:

Vysoce výkonné kompozitní (High Performance Composite – HPC) klínové řemeny , a , které je možno rychle namontovat – Jsou snadno dostupné ze skladu a patří do skupiny trvale aktualizovaných pryžových klínových řemenů. Řemeny jsou vyráběny z polyuretanových elastomerů vynikajících provozních parametrů a jsou zesíleny několika vrstvami polyesterového kordového vlákna. Klínové řemeny Fenner Drive HPC představují alternativu ke klasickým klínovým řemenům a řemenům s metrickými průřezy série SP.

 Upínací pouzdra a – klíč k lepšímu návrhu strojů vlastně není žádným klíčem! Pouzdra B-LOC a Transtorque, která nevyžadují uchycení perem na hřídel  a speciální samosvorné prvky nabízejí snadné a definitivní řešení pro snadnou montáž a polohové nastavení všech druhů komponent – od ozubených kol  po vačky, přes náboje oběžných kol, brusné kotouče, kladky pro ozubené řemeny až po válečky dopravníků.

Polyuretanové kordové řemeny a O-kroužky – nejobsáhlejší řada polyuretanových řemenů a O-kroužků mezi které patří také Eagle Orange 85. K dispozici ze skladu  jsou všechny standardní řemeny s klínovými, kruhovými a plochými profily a vy si je u nás můžete kdykoli objednat. Naše řemeny si snadno můžete v provozu sestavit do nekonečného provedení  pomocí svařovacích souprav Fenner Drives. Mezi naše speciality patří také zákaznicky specifické profily, různé tvrdosti  a nabídka transportních povrchů.

Napínáky řemenů a řetězů – zlepšují účinnost pohonu a prodlužují životnost komponent díky správnému napnutí.  K dispozici je široká paleta provedení a velikostí, které jsou vhodné pro nejrůznější aplikace související s přenosem výkonu/pohybu, včetně řad RT3000 a RT4000 pro pohon jedním či několika klínovými řemeny a také další vysokorychlostní aplikace a náročné provozní prostředí. 

Kompozitní napínací řemenice a řetězová  kola – naše napínací kladky a řetězová kola jsou charakteristická svou vysokou pevností. Vyrobena z vysoce výkonného nylonu zesíleného skleněnými vlákny, který poskytuje  těmto výrobkům mimořádnou trvanlivost, nízkou hmotnost a dobrou odolnost proti korozi. Představují cenově příznivou alternativu ke klasickým kovovým produktům tohoto typu. Jsou dodávány v širokém skladovém sortimentu nejrůznějších velikostí pro řemeny klínového, kruhového a plochého průřezu a pro standardní průmyslové řetězy. V kombinaci s napínáky T-Max představují ze skladu dodávané řešení napínání pohonů.

Řetězová a řemenová vedení UHMW – řešte problémy související s třením a prodlužte životnost řemenů či řetězů pomocí našich vedení Trackstar UHMW. K dispozici je široká paleta standardních profilů pro všechny standardní průmyslové řemeny klínového, kruhového a plochého průřezu, ale také pro řetězy s dvojitou roztečí. Vyráběny v přesných tolerancích, vždy k dispozici a připravené na skladě pro odeslání. Potřebujete jeden jediný kus či stovku? Zavolejte nám. Máme je!

Fenner Drives, Inc je dceřinou společností  v plném vlastnictví firmy Fenner PLC. Se svými více než 3 700 zaměstnanci po celém světě patří Fenner PLC ke světovým lídrům v technologii vlákny vyztužených polymerů.

Literatura o produktu

 

     
       

 

Back To Top