Türk

Hoş geldiniz!

Fenner Drives olarak, küresel büyüme sürecimizin bir parçası olan Türkçe internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.  Şimdilik Türkçe web sayfamız sınırlı oranda bilgi ihtiva etmektedir, fakat dilerseniz bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.  Fenner Drives'ın Türkçe konuşan çalışanları size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Fenner Drives; güç iletimi, hareket aktarımı ve taşıma uygulamaları için benzersiz bir ürün portföyü geliştirmiştir.

İmalat teknolojisindeki uzmanlığımız ve yeniliklerimiz sayesinde, dünya çapında tanınan bir şirket olarak ürünlerimizde güvenirlilik, kalite ve yüksek değerleri harmanlıyoruz.  Sizlere eşsiz bir teknik destek ve hizmet sunmak için geniş kapsamlı tasarım, geliştirme ve deney olanakları sağlamaktayız. 

Geniş ürün yelpazemiz aşağıdaki ürünleri kapsamaktadır:

, ve Yüksek Performanslı Kompozit (HPC) V Kayışlar – Kauçuktan üretilen geleneksel sonsuz V-kayışlar için kurulumu hızlandıran, stoklamayı kolaylaştıran, kalıcı bir iyileştirme sağlamaktadır.Poliester kumaş katmanlarıyla güçlendirilmiş yüksek performanslı poliüretan elastomerlerden üretilen Fenner Drives HPC V Kayışları, klasik ve metrik SP takoz kesitli V kayışlarındaki sorunları ortadan kaldıran bir alternatif sunmaktadır.

ve Anahtarsız Burçlar – Daha iyi makine tasarımının anahtarı, hiç anahtar kullanılmamasıdır! Dişlilerden kamlara, pervane göbeklerinden taşlama çarklarına, zamanlama kasnaklarından taşıma silindirlerine kadar B-LOC ve Trantorque Anahtarsız Burç ve Özel Kilitleme Cihazları ailesi, tüm bileşenleri sorunsuzca monte etmek ve sabitlemek için en gelişmiş çözümü sunuyor.

Poliüretan Kayışlar ve O-Halkaları – Eagle Orange 85 dahil olmak üzere, piyasadaki en kapsamlı poliüretan kayış ve O-Halka yelpazesine sahiptir. Tüm standart V, yuvarlak ve düz profiller stoklarımızda mevcut olmakla beraber; sizin kullanımınız için tam burada ve hemen şimdi hazır olarak beklemektedir. Kayışlarımız, Fenner Drives kaynak kitleri sayesinde çalışma sahanızda kolaylıkla sonsuz hale getirilebilir.  Özel profiller, durometreler ve üst yüzeyler de uzmanlık alanımız arasında bulunmaktadır.

Kayış ve Zincir Gerdiriciler® – Doğru gerilimle tahrik verimini artırın ve bileşenlerin ömrünü uzatın. Tekli ve çoklu V kayışlı tahrikler ve diğer yüksek devirli, ağır iş uygulamaları için RT3000 ve RT4000 Serisi dahil olmak üzere birçok güç iletim/hareket aktarım uygulamasına uygun çeşitli tasarım ve boyut seçenekleri mevcuttur.

Kompozit Avara Kasnakları ve Zincir Dişlileri– Yüksek mukavemetli, yüksek performanslı cam takviyeli naylon, avara kasnaklarımıza ve zincir dişlilerimize hem üstün dayanıklılık, hem de hafiflik sağlayarak  korozyona dayanıklı hale getiriyor .  Geleneksel metal parçalar için uygun maliyetli bir alternatif olupstoklarımızda V, yuvarlak ve düz profil kayışlar ile endüstri standardı eklemli yassı zincirler için farklı ölçüleri mevcuttur.  Kullanıma hazır bir tahrik gerdirme çözümü olan T-Max Gerdirici ile birlikte kullanabilirsiniz.

UHMW Kayış ve Zincir Kılavuzları – Trackstar UHMW kılavuzlarıyla sürtünmeye savaş açın ve kayışın veya zincirin ömrünü uzatın. Endüstri standardı tüm V, yuvarlak ve düz profil kayışlar ile tek ve çift eklemli yassı zincirler için çok çeşitli standart profiller mevcuttur. Sıkı  tolerans değerleri dikkate alınarak üretilen bu kılavuzlar hemen bugün size gönderilmek için stoklarımızda hazır bekliyor; ihtiyacınız ister bir tane ister yüz tane olsun, bizi arayın!

Fenner Drives, Inc. tamamen Fenner PLC'ye bağlı bir şirkettir.  Dünya çapında 3.700'den fazla çalışanıyla, Fenner PLC güçlendirilmiş polimer teknolojisinde bir dünya lideridir.

Türkçe ürün bilgilerini görmek için aşağıdaki resimlere tıklayınız.

Ürün Detayları

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Link Belting Flyer

POWERTWIST DRIVE

Baklali Kayışları

 

 

Conveying Solutions Flyer

POWERTWIST DRIVE

Back To Top